23 maja 2019. imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
  

Urząd Gminy
Kobiele Wielkie
tel. +48 44 681-44-12
ugkobiele@poczta.onet.pl
Ranking stron
www.gmina.pl
- zagłosuj >>
Wybory Samorządowe 2014
Protokół  wyników głosowania i wyników wyborów Wójta Gminy Kobiele Wielkie

Pobierz plik


Protokół obsadzenia mandatów radnych bez głosowania

Pobierz plik


Protokół z Wyborów do Rady Gminy Kobiele Wielkie

 Pobierz plik


Zawiadomienie Gminnej Komisji Wyborczej w sprawie wyznaczenia terminu losowania kandydatów do Składu Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w Kobielach Małych

Pobierz plik
Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Kobielach Wielkich z dnia 14 października 2014 r.
o przyczynach nieprzeprowadzania głosowania  w okręgu wyborczym nr 5 w wyborach do Rady Gminy Kobiele Wielkie.

Pobierz plikObwieszczenie Wójta Gminy Kobiele Wielkie z dnia 09 października 2014 r.

w sprawie informacji o numerach i granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, lokalach obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych, o możliwości głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych oraz wskazanie, które z obwodowych komisji wyborczych są wyznaczone przez wójta dla celów głosowania korespondencyjnego.

Pobierz plikObwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Kobielach Wielkich z dnia 08 października 2014 r.

       Gminna Komisja Wyborcza w Kobielach Wielkich wzywa Komitety Wyborcze do dokonania dodatkowych zgłoszeń list kandydatów na radnych w okręgach wyborczych Nr 4, 5, 9,10.

Pobierz plik


Wykaz miejsc na obszarze gminy Kobiele Wielkie przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. warszawy oraz wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Pobierz plik
Dyżury Gminnej Komisji Wyborczej w Kobielach Wielkich

Pobierz plik


Obwieszczenie Wójta Gminy Kobiele Wielkie z dnia 01 września 2014 r. o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie gminne komisji wyborczej.
Pobierz plikKomunikat Komisarza Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 27 sierpnia 2014 r. w sprawie miejsca i czasu przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków terytorialnych komisji wyborczych.
Pobierz plik

Zgłoszenie kandydata na członka komisji wyborczej.
Pobierz plik

Zgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych.
Pobierz plikKomunikat Komisarza Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 27 sierpnia 2014 r. w sprawie miejsca i czasu przyjmowania zawiadomień o utworzeniu komitetów wyborczych.
Pobierz plik

Zawiadomienie o utworzeniu komitetu wyborczego wyborców zamierzającego zgłosić kandydatów tylko w jednej gminie niebędącej miastem na prawach powiatu.
Pobierz plikRozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 20 sierpnia 2014 r. w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.
Pobierz plik
 
SONDA
zobacz wyniki

<<   Maj   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31